מחבקי עצים: יוגה כנגד חוקי המשיכה

מחבקי עצים: יוגה כנגד חוקי המשיכה

כולנו כבר מודעים ליתרונות העצים לסביבה: הם מפחיתים את החום, מועילים במלחמה נגד התחממות כדור הארץ, משרים אווירת רוגע וסופחים מזהמים כ-CO2, אבל עם הטרנד החדש הם מעניקים לנו יתרון נוסף בחיבור בין אדם לטבע.
אם אתם אוהבים יוגה וחשים בנוח בתנוחת העץ, בוודאי תשמח לשמוע על הטרנד החם בתחום: יוגת עצים. ליוגה המתבססת על אדמה, יציבות, מאמץ באיזון מושלם, שלווה ושחרור מתחים, תוכלו מעתה להוסיף את ריח העצים, את האוויר העשיר בחמצן ואת הריגוש הטהור שכולנו מכירים מילדותנו, כשעוד טיפסנו על עצים ונתלינו מענפים.
כל מה שצריך זה לולאה: Tree Yoga Multi-Sling הנתלית על עץ ולוקחת את התעמלות היוגה לגבהים חדשים, פשוטו כמשמעו. הלולאה מאפשרת למשתמשים בה להיתלות מכל עץ (חזק), במגוון של תנוחות – ממתחילים עד מתקדמים. אין ספק שהמתקן תורם לקשר בין המתעמלים לטבע ולהרחקת אנשים מהקניונים, שזה לא מעט, תודו. וכמובן הוא מאפשר לכל אלה שמצטופפים בדירות קטנות – ציוד ספורט קל לאחסון שאפשר ליהנות ממנו בכל הזדמנות שיוצאים לטבע.
בפעם הבאה שאתם מתחברים טבע, קחו בחשבון את היוגה הירוקה.
החיבור לטבע מעולם לא נראה הדוק כל כך.

המאמר לקוח מאתר TreeHugger
תרגום: שירי פורר

שתף שתף באמצעות מייל שתף באמצעות פייסבוק

תגובות של פייסבוק

4

תגובות ל“מחבקי עצים: יוגה כנגד חוקי המשיכה”

 1. ליעם ויצמן הגיב:

  מגניב

 2. דונלד לי הגיב:

  הכל טוב ויפה, אלא שללא שִנַּים בחוק, לא יצלח שום דבר כנגד קבלנים רודפי בצע ואנאלפביתים (בְּרֻבָּם), שעיניהם לְבִצְעַם.

  עכשיו, כְּשֶהָחִבּוּר הַנִּתְעָב הון-שלטון-עִתּוֹן סָפַג וממשיך לִסְפֹּג, הִגִּיעַ הזמן לתרגם את מַפְּלוֹתָיו לְהֵשֶּגִים של ממש. הוה אומר, הגנת עצים בָּחֹק, וּבְצִדָּה (כפי שקים למשל, בחיפה), חקיקה חריפה ומרתיעה כנגד מי שמרשה לעצמו לכרת עצים כי הם נתקעו לו באמצע הפרויקט. בפתח תקוה אלו מעשים שבכל יום.

  אגב, הקבלנים הללו אינם קוראים בלוג זה.

 3. אור הגיב:

  דונלד, מודעות מחלחלת לאט וגם אם קבלנים לא קוראים את הבלוג הספציפי הזה, אווירת הבלוג והלך הרוח של אנשים בעלי תפיסה ירוקה – מכים שורשים
  עד לפני כמה שנים כולם היו בטוחים שלעשן בחדרי ישיבות, במטוסים קטנים ובמרפאות – זה לגיטימי ובלתי ניתן לשינוי.
  לאט. או כדברי חז"ל: עם המעשים נמשכים הלבבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *