חייל, שפר סביבתך

חייל, שפר סביבתך

סרטון חדש המיועד לחיילי צה"ל, בכיכובו של אייל קיציס, יוצר חיבור מעניין בין צה"ל לבין פעולות בנושא איכות הסביבה. לצפייה היכנסו

באחרונה התקיים כנס בנושא ביטחון וסביבה באוניברסיטת תל אביב, לראשונה בתולדות מדינת ישראל. במהלך הכנס הוצג הקשר בין סביבה וביטחון לאומי, ונדונו ההשפעות ופעילות צה"ל לשמירה על הסביבה. במהלך הכנס ציין השר להגנת הסביבה לשבח את הפעילות החינוכית של חיל החינוך והנוער בנושא סביבה, והביע הערכתו על פעילות זו. בהמשך הוצגה פעילות החינוך הסביבתי בצה"ל, והוקרן לראשונה הסרט "חייל, שפר סביבתך!" בכיכובו של השחקן אייל קיציס.

הסרט מבוסס על הרצאה מאת רב סרן ויקטור וייס, האחראי על תחום חינוך ואיכות הסביבה במפקדת קצין חינוך ראשי. את ההרצאה עיבד התסריטאי יובל פרידמן, והפיקה יחידת ההסרטה של חיל החינוך והנוער (לחצו כאן לקישור להרצאה).

תחילתו של הסרט עוסק במשבר הסביבתי, והמשכו מציג את השפעת צה"ל על הסביבה ואת העקרונות המנחים אותו בשמירה עליה. לסרט צורף מערך הדרכה למפקד ושלושה סרטונים בחלוקה לשלושה סוגי אוכלוסייה (לוחמים, תומכי לחימה וחיילי מנהלה). הסרטונים מציגים דוגמאות ליחידות שהצליחו לחולל מהפכה סביבתית ביחידתם, ומהוות השראה לאחרות.

הסרט עלה לרשת האינטרנט האזרחית על ידי דובר צה"ל, ובהמשך חולק והוצג לכלל יחידות צה"ל .

לחצו לסרט "חייל, שפר סביבתך!"

שתף שתף באמצעות מייל שתף באמצעות פייסבוק

תגובות של פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *