תחרות צילומים: "התחדשות לאחר השריפה בכרמל"

תחרות צילומים: "התחדשות לאחר השריפה בכרמל"

בקרוב תסתיים תחרות הצילומים שעורך כתב העת "אקולוגיה וסביבה". אם ביקרתם בכרמל השרוף, צילמתם ותיעדתם, אתם מוזמנים להשתתף. אולי הצילום יככב בשער הגיליון הבא…

אקולוגיה וסביבה – כתב עת למדע ולמדיניות הסביבה, בשיתוף קהילת איכות הסביבה בקפה דה מרקר, מכריזים על תחרות צילומים שנושאה "התחדשות לאחר השריפה בכרמל" (התחדשות צומח, התחדשות בעלי חיים, התחדשות חברתית וכדומה).
הצילום הזוכה בתחרות יתפרסם על שער הגיליון הבא של "אקולוגיה וסביבה", שיצא לאור בתחילת פברואר. שלושת הזוכים במקומות הראשונים יקבלו מנוי שנתי לכתב העת. בגיליון יתפרסמו כמה ידיעות העוסקות בשריפה בכרמל.
אתם מוזמנים לצפות בתמונות המועלות לדף התחרות ואף לחלק "כוכבים" לתמונות האהובות עליכם או להעיר בקשר לתופעות המוצגות בתמונות.
כללי התחרות: לתחרות יוגשו צילומים שצולמו בכרמל מתאריך 10 בדצמבר 2010. את הצילומים יש להעלות לדף התחרות באתר קפה דה מרקר. הבחירה בזוכים תיעשה על ידי צוות השופטים, הכולל את נציגי כתב העת ונציגי קפה דה מרקר. הזוכים יתבקשו לשלוח את הצילומים הנבחרים בקובץ JPEG ברזולוציה הגבוהה ביותר שברשותם למערכת כתב העת. התחרות תסתיים ב-11 בינואר 2011. כל משתתף יכול לשלוח עד שלושה צילומים שונים.

על כתב העת
"אקולוגיה וסביבה" הוא כתב עת למדע ולמדיניות הסביבה היוצא לאור בעברית שלוש-ארבע פעמים בשנה. בכתב העת מתפרסמים מחקרים וסקירות העוסקים בסוגיות סביבתיות עכשוויות בישראל, פאנל לדיון, מאמרי דעה, ידיעות מעניינות ומכתבי קוראים. הקליקו לצפייה באתר כתב העת

הקהל ש"אקולוגיה וסביבה" פונה אליו מגוון. הוא כולל מדעני סביבה ואקולוגיה, מתווי מדיניות, אנשי חינוך, סטודנטים ותלמידים, מנהלי איכות סביבה במגזר הפרטי, פעילי סביבה ובעלי עניין. מטרותיו העיקריות הן לשמש במה ומפגש לדיון ציבורי בין הקהילה המדעית וקובעי מדיניות ואנשי ממשל, וכן לחזק את מעמד הקהילה המדעית בשיח הציבורי ובקביעת במדיניות ציבורית.

שלא כמו כתבי עת מדעיים אחרים, ב"אקולוגיה וסביבה" מייחסים חשיבות רבה לעיצוב, כדי להנגיש את המאמרים והידיעות לקהל קוראים רחב. בגיליון מתפרסמות תמונות צבעוניות, והאיורים ברורים ונוחים לקריאה. על הכריכה הקדמית של כתב העת מתפרסם צילום, ואילו על הכריכה האחורית יצירה (כמו שיר או כרזה) העוסקת בנושאים סביבתיים.

לדף התחרות

כתב העת הוא מיזם משותף של האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה, החברה להגנת הטבע, המשרד להגנת הסביבה, קרן קימת לישראל ורשות הטבע והגנים.

שתף שתף באמצעות מייל שתף באמצעות פייסבוק

תגובות של פייסבוק

4

תגובות ל“תחרות צילומים: "התחדשות לאחר השריפה בכרמל"”

 1. חגית הגיב:

  איך בכלל שולחים לכם תמונות לתחרות?

 2. מערכת הגיב:

  שלום חגית,

  לא אנחנו עורכים את התחרות אלא מגזין "אקולוגיה וסביבה".
  הנה קישור לדף התחרות:
  http://cafe.themarker.com/topic/1956267/

  בהצלחה

 3. בן יגבס הגיב:

  שלום רב
  גם לאחר שהגעתי לדף התחרות שנמצא באתר של "ד'מרקר" ולאחר שיצרתי שם משתמש … יש בעיות .
  יש לי תמונות ממש מיוחדות ויפות להראות מאסון הכרמל וחבל לי מאוד שאין לי איך להראות אותן.
  בבקשה תחזרו אלי ,חשוב לי מאוד להשתתף .

  תודה מראש

  בן יגבס

 4. מערכת הגיב:

  שלום בן,

  את התחרות לא אנחנו עורכים כי אם מגזין "אקולוגיה וסביבה".
  אתה מוזמן לפנות אליהם.
  הנה קישור לנוחיותך:

  http://www.magazine.isees.org.il/ContactUs.aspx

  יש שם גם אפשרות ליצור קשר במייל וגם מספר טלפון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *