קק"ל קונטרול

קק"ל קונטרול


קק"ל השתתפה בתערוכת הייעור וטכנולוגיות העץ שנערכה במוסקבה, וסללה דרך לשיתופי פעולה עתידיים עם גורמים מרוסיה ומהעולם

"LESDREVMASH", תערוכת ייעור וטכנולוגיות העץ, נערכה במוסקבה מה-22 עד ל-26 באוקטובר 2012. משלחת קק"ל לתערוכה כללה את יגאל יאסינוב, מנהל דסק רוסיה, שמואל שפרינצין – מהנדס יער במרחב דרום, פנחס כהנא – מנהל מחלקת תיכנון במפ"ק, אבירם צוק – מנהל אזור גליל מזרחי/גולן במרחב צפון, ומילכה טרסטמן – מעצבת שיווק ותדמית בחטיבה לגיוס משאבים בקק"ל.

בתערוכה השתתפו נציגי מערכת הייעור ברוסיה ומדינות ברית המועצות לשעבר, נציגים רשמיים של משרד הייעור האמריקני, משרד הייעור הגרמני, משרד הייעור הספרדי, ומשרד הייעור השוויצרי. ראש ממשלת רוסיה מדבייב ביקר בתערוכה והביא אתו קהל רב ומגוון.

ההשתתפות בתערוכה ובכנס נועדה להעביר ידע מקצועי של קק"ל בנושא ייעור והגנה מפני שריפות בישראל, ליצור קשרים מקצועיים עם מערכת הייעור ועם האקדמיה של רוסיה, וללמוד על חידושים טכנולוגיים בתחום הייעור ותפוקת העץ. בנוסף הציגה קק"ל בפני משתתפי התערוכה, מרוסיה ומכל העולם, את מגוון תחומי הפעילות שלה לטובת האדם והסביבה.

במסגרת התערוכה הקימה קק"ל דוכן, שאליו הגיעו מבקרים רבים. המשתתפים גילו עניין רב בקק"ל ובייעור בישראל, צפו בסרטון שהציג את מגוון תחומי הפעילות של קק"ל ועיינו בחומרי מידע כתובים ודיגיטליים באנגלית וברוסית. בין המבקרים בביתן היו אנשי אקדמיה ממכוני מחקר ואוניברסיטאות, העוסקים בייעור על כל היבטיו. הם הביעו עניין רב בחילופי מידע וסטודנטים עם ישראל.

במהלך ימי התערוכה, נפגשה משלחת קק"ל עם שני סגניו של ראש מערך הייעור הפדראלי של רוסיה: מר אלכסנדר פנפילוב ומר אנדריי ז'ילין. שניהם התרשמו מאוד מפעילות קק"ל והודיעו על כוונתם להמליץ למנהל מערך הייעור הפדראלי ברוסיה (שר בממשלה הפדראלית), ליזום קשרים מקצועיים קבועים עם קק"ל. מפגשים נוספים נערכו עם כ-20 ראשי ונציגי מערכות ייעור אזוריים ברוסיה.

במסגרת פורומים מקצועיים שארגן שירות הייעור של הפדרציה הרוסית, נתנו נציגי קק"ל שתי הרצאות על הייעור בישראל ועל כיבוי שריפות.

צילומים: מתוך אתר התערוכה וארכיון צילומי קק"ל.

שתף שתף באמצעות מייל שתף באמצעות פייסבוק

תגובות של פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *